Gecontracteerd zorgaanbod Jeugd/Wmo

Hulpvraag?

Op deze website ziet u welke zorgaanbieders door gemeenten in Midden-IJssel/Oost-Veluwe gecontracteerd zijn op basis van de Jeugdwet of de Wmo.

Filteren kan bijvoorbeeld door het aanklikken van type hulp of specialisme van de zorgaanbieder. Bij een indicatie of beschikking kan dan mogelijk uit deze aanbieders een keuze gemaakt worden, in overleg met de gemeente waar de inwoner woont. Deze website is een samenwerking van de gemeenten Apeldoorn, Brummen, Epe, Hattem, Heerde, Lochem, Voorst en Zutphen.

De informatie op dit gedeelte van de website is niet up to date en wordt bijgewerkt in het kader van de nieuwe inkoop. Vanaf eind januari is de informatie weer up to date.

 

Stichting Yes We Can Clinics

De hoofdvestiging van de aanbieder vindt u op Laan van Diepenvoorde 32 5582 LA Waalre.
Hulpverlening kan plaatsvinden op een andere locatie.

Website

Hulpvormen op deze vestiging

Verblijf GGZ Jeugd, Behandeling Jeugd GGZ, Begeleiding Groep

Specialismen op deze vestiging

ADHD, Angststoornis, Depressie, Eetstoornis, Gedragsproblematiek, Persoonlijkheidsstoornis, Psychosomatisch, Seksueel misbruik, Slachtoffer loverboys, Trauma, Verslavingsproblematiek

Samenwerking tussen