Onlangs is een besluit genomen over de dekkendheid van het zorglandschap voor Jeugdhulp en de herstelacties die daaruit voortkomen. Voor een aantal producten wordt de inschrijving nogmaals opengezet via een nieuwe Tender in Tenderned. Dit is zowel voor jeugdhulpaanbieders die inmiddels een positief bevestigingsbericht hebben ontvangen als voor aanbieders die zich nog niet in een eerder stadium hebben aangemeld. Jeugdhulpaanbieders die naar aanleiding van de herstelacties geen wijzigingen meer willen doorvoeren, hoeven niets te doen.
Let op!
- Aanbieders die al zijn gecontracteerd voor de inkoopovereenkomst die ingaat op 1 januari 2026 hoeven alleen nog een aanvullend aanmeldformulier aan te leveren en eventueel op aanvraag extra bewijsmiddelen (bijvoorbeeld referentieformulieren). Aanbieders die al zijn gecontracteerd en naar aanleiding van de herstelacties geen wijzigingen meer willen doorvoeren, hoeven niets te doen.
- Aanbieders die zich nog niet hebben ingeschreven, maar dit nu wel willen doen, dienen zich tegelijkertijd aan te melden en alle gevraagde bewijsmiddelen te overhandigen die op de aangepaste checklist (bijlage 3) staan van het inkoopdocument Jeugdhulp Individuele voorzieningen 2026 – 2030.
- Er wordt een nieuwe Tender met kenmerk TN 555805 ingericht voor deze tussentijdse openstelling van de inschrijvingen. U krijgt hiervan via de lopende Tender (TN 512377) bericht.
Klik hier voor de update inclusief planning.